producent plandek zadaszeń pokryć namiotowych

plandeki produkcja

PLANDEKI WOLSKA

01-141 Warszawa Wola
ul.Wolska 84/86
(wjazd od ul.Sokołowskiej)

tel: 22 631 60 06, 22 631 60 07
tel: 602 292 351, 602 290 346

mail: plandeki.wolska@o2.pl
strona firmowa:
www.plandeki.waw.pl
cennik plandek

Plandeki - produkcja i sprzedaż gotowych plandek:

plandeki budowlane, ochronne, okryciowe, plandeki magazynowe i samochodowe, płachty przykrywające, plandeki wodoodporne, zadaszenia plandekowe i namiotowe, namioty handlowe, bankietowe i magazynowe, hale namiotowe, poszycia namiotowe, okrycia, grube plandeki, pokrowce i osłony plandekowe.

Firma wykorzystuje materiały plandekowe od cienkich 70 g/m2 do grubych 1100 g/m2

Naprawy, remonty, przeróbki plandek.

Wynajem, wypożyczalnia namiotów na wesela, komunie, imprezy plenerowe, wypożyczalnia

plandeki cienkie plandeki gotowe namioty z plandeki namioty z podłogą zabudowa z oknami plandeka na dachu plandeka na samochodzie plandeka zimowa

Plandeki Warszawa - produkcja

Produkcja plandek na wymiar - rozmiary do uzgodnienia, plandeki samochodowe, dla budowlańców, plandeki rolnicze. Wykonane z materiału plandekowego PCV, niektóre z atestem na trudnopalność. Wybór kolorów. Materiał plandekowy zgrzewany. Malowanie reklam na plandekach farbami dającymi trwały efekt lub wydruki na plandekach.

Plandeki gotowe - wiele rozmiarów i grubości

Gotowe, lekkie plandeki. Występują w trzech grubościach, wyróżniaja je kolory grube plandeki są srebrno - brązowe, średnie mają kolor zielony a cienkie plandeki są niebieskie. Rozmiary i cennik zamieszczone są w tabeli. Traktowane są jako plandeki budowlane, okryciowe, osłonowe, ochronne. Plandeki służą do okrywania materiałów budowlanych, remontowanych i budowanych obiektów, osłony świeżo wylanego betonu czy też ładunku wywrotek w czasie transportu. Lekkimi plandekami okrywa się łodzie, jachty, baseny, piaskownice, sągi drewna, zboże.

plandeki ogrodowe

plandeki transportowe

plandeki budowlane

plandeki osłonowe, wygrodzenia magazynowe

plandeki reklamowe

Czyste, podkłady banerowe, banery wyklejane folią banerową, malowane. Materiał plandekowy cienki i gruby, z separatorem (opaque), plandekowa siatka banerowa.

reklama na pojazdach

Napisy reklamowe na plandekach samochodowych

płachty plandekowe

Z materiału plandekowego różnej grubości lub lekkiej plandeki budowlanej (70 - 200g/m2). Doskonałe na osłony, okrycia, jako plandeki rolnicze, plandeki na ochronę altan, łodzi, jachtów, na korty tenisowe, piaskownice, place zabaw, plandeki do zabezpieczeń składowanych materiałów, itp

pokrowce plandekowe

Ochronne pokrowce plandekowe na maszyny i urządzenia, wózki widłowe, plandeka do okrycia drewna, zboża, basenu, mebli ogrodowych.

poszycia namiotowe

Poszycia namiotów na istniejące konstrukcje. Ściany boczne z plandeki pełne lub z oknami z folii przezroczystej. Również z grafiką reklamową

Wynajem wypożyczalnia

namioty wystawiennicze, targowe, ogrodowe

namioty handlowe, bankietowe, estradowe

namioty , magazynowe

Produkcja, wynajem, wypożyczalnia

hale namiotowe

Sprzedaż

osprzęt i akcesoria do plandek

pasy do plandek, pasy zabezpieczające ładunek

okucia, oczka, linki do plandek

WARSZAWA NAPRAWA PLANDEK REMONTY PRZERÓBKI

Plandeki na zamówienie - indywidualne wyceny, rozmiary ograniczone wagą plandek. Wykonujemy je z materiałów plandekowych takich jak te stosowane na samochody ciężarowe.Oferujemy plandeki w dużym wyborze kolorów. Produkowane u nas plandeki mają zawijane i zgrzewane brzegi z nabitymi oczkami w odstepach co jeden metr lub w odległościach do ustalenia. Stosujemy oczka o różnych średnicach. Okrycia, pokrowce, osłony plandekowe. Prowadzimy sprzedaż materiałów plandekowych, folii przezroczystej, oferujemy akcesoria plandekowe - duży wybór oczek, okuć, wycinaków, zakuwaków, pasków i linek. Wykonujemy naprawy plandek, remonty i przeróbki, czyste podkłady banerowe oraz banery z grafiką. Okrycia, pokrowce, osłony plandekowe.

WYPOŻYCZALNIA  WYNAJEM  HAL NAMIOTOWYCH i NAMIOTÓW  od 3m x 3m  do  20m x 50m

najlepsze polskie firmy